Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH
Івент агентство RUSH

Номер оголошення 651730

Опис

З 2009 року ми з командою концептуальних подій RUSH перетворюємо колективи на команди, партнерів - на друзів, а друзів - на фанатів за допомогою сучасних корпоративів, тимбілдингів, днів народження та презентацій клієнтам.

Для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології та концептуальні формати, довіряють свій проект команді професіоналів і, як наслідок, економлять свій час, гроші та нерви.

Створення та написання сценарію заходу з нуля – наша основна фішка. У нашій команді є людина, яка пропрацює з Вашою компанією таймінг та сценарій до дрібниць. Оригінальний сценарій - це запорука успішного свята, тому що гості почуватимуться в ньому за новим, не як завжди. Сюжет опрацьовується на основі ваших концептуальних побажань. Заходи в стилі: Аліса в країні чудес, Moulin Rouge, Великий Гетсбі, Comic Con, і т.д., ми провели, використовуючи оригінальний підхід і сучасний сценарій.

Великий список задоволених клієнтів включає безліч великих відомих компаній фізичного та IT-бізнесу: ПриватБанк, Корпорація Triada, Epam, А-Банк, Luxoft, АВ Металгруп, Ciclum, EММ, Comfy, AMF, Playtika та ін.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Рупорт. Безкоштовні оголошення Дніпра (Дніпропетровська) та Дніпропетровської області в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Рупорт. Безкоштовні оголошення Дніпра (Дніпропетровська) та Дніпропетровської області