Натуральна шкіра високої якості

Номер оголошення 746021

Опис

Натуральна шкіра – це матеріал для створення якісного та довговічного взуття та аксесуарів. Саме тому вона має попит на світовому ринку. Компанія Ultra Leather з 1995 року стала великим холдингом, який має сучасні виробничі підприємства з італійським обладнанням.

Продукція компанії – це найміцніша шкіра з відмінними естетичними якостями. Після виробничого циклу більшість продукції вирушає експорту до країн Європи. Частина шкіряних товарів залишається в Україні. Тут їх купують великі виробничі компанії. Ultra Leather працює з оптовими закупівельниками.

Ultra Leather – вітчизняний виробник шкіри, що має представництва в Азії та країнах Євросоюзу. Відповідальні платники податків, які створюють нові робочі місця, покращуючи економіку країни, при цьому зберігаючи практичні та естетичні якості продукції, що випускається. Більшість виробленої сировини вирушає експорту. Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете забезпечити своє виробництво якісною натуральною шкірою. Зверніться до наших консультантів, і ми зробимо вигідну комерційну пропозицію.

Веб-сайт: https://ultra-leather.com/for-wholesalers/

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2024 Рупорт. Безкоштовні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Рупорт. Безкоштовні оголошення України