Дизайн заміських будинків від компанії Gaudibud

Номер оголошення 403501

Опис

Самостійно вибрати стиль інтер'єру, відповідний архітектурі та плануванні приміщення вельми непросто. З цим може впоратися тільки команда професіоналів: архітекторів, дизайнерів, декораторів. В арсеналі нашої компанії великий досвід і знання, нові технології та сучасні матеріали від кращих постачальників. З різноманіття архітектурних стилів і напрямів, ми індивідуально підберемо для вас кілька оптимально можливих варіацій, включаючи нестандартні, якщо ви того побажаєте. Кожен з варіантів буде відповідати вашим смакам, уподобанням і фінансового бюджету.

Наші дизайнери починають вести проект будинку разом з архітектором. З самого початку ми розробимо концепт інтер'єру, який підтримає архітектурний стиль і буде підходити для комфортного проживання. Прототип дасть розуміння про майбутніх розмірах будинку, його приміщень і не дозволить упустити деталі, про які будуть шкодувати недосвідчені замовники. Робота під ключ починається від підбору матеріалу, його закупівлі і закінчується авторським наглядом.

Сайт: https://proekt.gaudibud.com/dizain

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2024 Рупорт. Безкоштовні оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Рупорт. Безкоштовні оголошення України